Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
16:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Sara Isaković.
20:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
22:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
00:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Sara Isaković.
11:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
14:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
16:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Peter Mankoč.
20:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
23:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
02:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
09:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
11:45
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
12:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
14:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
20:15
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:45
Belgijska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:15
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.