Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:40
Trans World Sport
08:00
Euroleague: Asvel - Crvena zvezda
10:05
Italijanska odbojka (Ž) - Playoff FINALE 2018 (G3): Novara - Conegliano
11:30
Italijanska odbojka (Ž) - Playoff FINALE 2018 (G4): Conegliano - Novara
13:40
Trans World Sport
14:35
NFL Playoffs 2019: Kansas City - Indianapolis
17:00
WTA Prague: Begu - Kung / WTA Lexington (Ketucky): Teichhmann - Putintseva, v živo
19:00
ATP Uncovered
19:30
Fast Zone
19:55
In Cycle
20:20
Euroleague 2014/15 - F4 1/2 Finale : Real Madrid - Fenerbahce
22:05
Euroleague 2014/15 - F4 1/2 Finale : CSKA - Olympiacos
23:55
Atletika - Gold Continental Tour: Paavo Nurmi Games (Finland)
01:55
Odbojka (M) Klupsko SP 2018 - za 3. mesto: Resovia - Novy Urengoy
04:00
Odbojka (M) Klupsko SP 2018 - FINALE: Lube - Trentino
06:20
Euroleague: Fenerbahce - Efes
07:50
Euroleague: Crvena zvezda - Fenerbahce
09:40
Italijanska odbojka (Ž) - Playoff FINALE 2019 (G1): Novara - Conegliano
11:05
Italijanska odbojka (Ž) - Playoff FINALE 2019 (G2): Conegliano - Novara
12:35
Trans World Sport
13:30
Track & Field
14:00
Kineska liga: Jiangsu - Shanghai Shenhua, v živo
16:00
Basket Mix
17:00
WTA Lexington (Ketucky) & WTA Prague - 1/4 Finala, v živo
19:00
F1 - GP Confidental
19:25
Ekstremni svet sporta
19:55
Euroleague 2014/15 - F4 za 3. mesto : CSKA - Fenerbahce
21:40
Euroleague 2014/15 - F4 FINALE : Real Madrid - Olympiacos
23:25
Kineska košarka Playoff - FINALE (G1): Guangdong - Liaoning
01:15
Odbojka (Ž) Klupsko SP 2018 - FINALE: Minas - Vakifbank
03:20
Odbojka (Ž) Klupsko SP 2018 - za 3. mesto: Ezcabasi - Praia
04:40
Odbojka (Ž) Klupsko SP 2018 - za 5. mesto: Altay - Le Cannet
06:05
Euroleague: Crvena zvezda - Baskonia
07:55
Euroleague: CSKA - Real Madrid
09:25
Italijanska odbojka (Ž) - Playoff FINALE 2019 (G3): Conegliano - Novara
11:45
NFL Playoffs2019: LA Rams - Dallas
14:00
Kineska liga: Dalian - Guangzhou Evergrande, v živo
16:00
Finska liga: Helsinki - Honka, v živo
18:00
Trans World Sport
18:55
Odbojka (M) Klupsko SP 2019 - za 3. mesto: Zenit - Al Rayyan
20:25
Odbojka (M) Klupsko SP 2019 - FINALE: Cruzeiro - Lube
22:55
ATP Uncovered
23:25
Fast Zone
23:50
Kineska košarka Playoff - FINALE (G2): Liaoning - Guangdong
01:40
NFL Playoffs 2019: New England - LA Chargers
04:25
Euroleague: Maccabi - Barcelona