Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
2680. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (95)
18:50
Miš maš, Kaj hormoni počnejo z mano?
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
40 let oddelka za intenzivno interno medicino SB Celje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, MJAV, Nejc Terček, Žiga Deršek
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (95)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
40 let oddelka za intenzivno interno medicino SB Celje
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, informativno razvedrilna oddaja
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (96)
18:50
Mojca in medvedek Jaka, Rad imam …
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, ans. Smeh, ans. Blegoš
21:15
Regionalne novice
21:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu (april 2019)
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (96)
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kvartet pozavn (97)
18:50
Miš maš, Cankarjevo leto - Kaj vem o Ivanu Cankarju ?
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Od Himalaje do Smrekovca
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, MJAV, Nejc Terček, Žiga Deršek
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kvartet pozavn (97)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila