Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Twenty-Seven Perspectives by Maud Le Pladec, Festival de Danse de Montpellier
09:25
Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
10:25
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
11:45
InterMezzo
12:30
La Traviata by Verdi in Glyndebourne Festival
14:40
Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
15:55
InterMezzo
16:30
Tugan Sokhiev, Alison Balsom and the Orchestre national du Capitole de Toulouse: Haydn and Shostakovich
18:15
Mahler: Symphony No.3 by the Orchestre national du Capitole de Toulouse and Tugan Sokhiev
20:05
InterMezzo
20:30
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
22:25
Tim Mead & Les Accents: Vivaldi
23:15
InterMezzo
23:30
Hugh Masekela - Paris Jazz Festival
00:25
Becca Stevens - Nice Jazz Festival
01:20
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
02:10
Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith - Banlieues Bleues
03:00
Erik Truffaz, Murcof, Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
04:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theater
11:40
InterMezzo
12:30
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
13:50
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
15:15
InterMezzo
16:30
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
19:25
InterMezzo
20:30
The Sleeping Beauty by David McAllister, Australian Ballet
22:40
InterMezzo
23:30
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
00:45
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
01:40
Taj Mahal and Bassekou Kouyaté - Jazz a Vienne
02:35
Arto Lindsay - New Morning
03:35
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev and the Marinsky Orchestra: Symphonies 6 & 7 by Prokofiev
10:30
Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
11:30
InterMezzo
12:30
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
14:10
Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra: Debussy and Mussorgsky
15:25
InterMezzo
16:30
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
17:20
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
18:20
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:20
InterMezzo
20:30
Benjamin, derniere nuit by Michel Tabachnik at the Opéra de Lyon
22:00
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
22:15
InterMezzo
23:30
Lau - EFG London Jazz Festival
00:35
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
01:30
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
02:30
Sergio Mendes - Jazz a Vienne
03:25
The Necks - Melbourne International Jazz Festival
04:15
InterMezzo