Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
09:20
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theatre
11:00
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
13:00
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
14:35
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
16:00
InterMezzo
17:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
18:00
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
19:17
Oslo Jazz Festival Orchestra
20:18
InterMezzo
21:00
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
22:30
Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company - Maison de la Danse de Lyon
00:00
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
01:00
InterMezzo
02:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
03:00
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
04:16
Oslo Jazz Festival Orchestra
05:18
InterMezzo
06:00
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
07:35
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
09:00
InterMezzo
09:30
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
11:00
Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company - Maison de la Danse de Lyon
12:15
InterMezzo
13:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Blacher, Ravel, Rimsky-Korsakov
14:36
The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies No. 2 & 3
15:51
InterMezzo
17:00
Klaus Mäkelä and the Orchestre de Paris: Ravel, Beethoven
18:16
Puccini's Tosca at the Salzburg Easter Festival
20:22
InterMezzo
21:00
Modigliani Quartet plays Mozart, Shostakovich and Schumann
22:21
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
00:00
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
00:29
InterMezzo
02:00
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
03:30
Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company - Maison de la Danse de Lyon
04:42
Klaus Mäkelä and the Orchestre de Paris: Ravel, Beethoven
06:00
Street Scene by Kurt Weill at the Teatro Real, Madrid
08:41
InterMezzo
09:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
11:00
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
12:30
InterMezzo
13:00
L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
16:18
InterMezzo
17:00
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theatre
18:40
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
20:21
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
20:42
InterMezzo
21:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
22:00
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
23:16
Oslo Jazz Festival Orchestra
00:18
Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
01:05
InterMezzo
02:00
Martha Argerich and Daniel Barenboim at The Berlin Philharmonie: Mozart, Schubert, Stravinsky
03:25
Martha Argerich and the Orquestra Neojiba at the Philharmonie de Paris
05:16
InterMezzo