Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Košarka U20 (M) EP - za 3. mesto
08:00
Premier League - Trofej Azije - FINALE
10:00
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
11:15
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
12:30
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
13:45
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
15:15
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
16:30
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
17:45
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
19:00
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
20:15
Pregled NASCAR: New Hampshire (novo)
21:05
Racing Files (5/10): French Connection
21:30
Rukomet U21 (M) SP: Portugal - Croatia
23:00
Fudbal U19 (Ž) EP: France - Norway
00:45
Rukomet U21 (M) SP: Slovenia - Spain
02:15
Basket 3x3 World Tour: Canada - Dunk Contest
02:40
Basket 3x3 World Tour - Canada FINALE: Vrbas - Piran
03:15
ATP 500 Hamburg
06:30
Speedway of Nations: Russia - FINALE (1/2)
09:30
WTA Lausanne - FINALE
11:30
Fudbal U19 (Ž) EP: Holland - Scotland
13:15
Atletika Dijamantska liga: London - 1. DAN
15:15
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
16:30
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
17:45
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
19:00
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
20:15
ATP Uncovered
20:45
Premier League - Golovi sezone
21:45
DTM: Assen - 1.TRKA
23:00
F1 - GP Confidential
23:30
Rukomet U21 (M) SP - 1/8 Finala
01:00
ATP 500 Hamburg
05:00
Rukomet U21 (M) SP - 1/8 Finala
06:30
Fudbal U19 (M) EP - 1/2 Finale A
08:15
Rukomet U21 (M) SP - 1/8 Finala
09:45
Fudbal U19 (M) EP - 1/2 Finale B
11:30
Speedway of Nations: Russia - FINALE (2/2)
14:30
Racing Files (5/10): French Connection
15:00
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
15:15
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
16:30
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
17:45
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
19:00
Beach Soccer - Kvalifikacije za SP (Moscow), v živo
20:15
Fast Zone
20:45
Premier League Magazin Special: PL 100 - Andy Cole
21:15
Track & Field
21:45
In Cycle
22:15
Pregled 41st Gold Coast Marathon
23:05
Ekstremni svet sporta
23:30
Pregled japanske lige
00:00
Rukomet U21 (M) SP - 1/4 Finala
01:30
Fudbal U19 (Ž) EP - 1/2 Finale A
03:15
Rukomet U21 (M) SP - 1/4 Finala
04:45
Fudbal - prijateljska: Hoffenheim - Trabzon