Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 3. in 4. razred (93)
18:50
Miš maš, Vse o ježih
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: mag. Branko Kidrič, župan Občine Rogaška Slatina
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, ans. Tonija Verderberja, Krajcarji
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 3. in 4. razred (93)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Župan z vami: mag. Branko Kidrič, župan Občine Rogaška Slatina
11:00
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
17:00
Videostrani, obvestila
18:40
Napovedujemo
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (94)
18:50
Bi se gnetli na tej metli, gledališka predstava Vrtca Velenje
19:15
Ustvarjalne iskrice: Alfred in Ficko (126)
19:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
2680. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Kasaške dirke , reportaža
21:15
Dotiki gora: Gore in morje- Korčula, Mljet
21:35
Koncert Marka Škugorja, posnetek 2. dela
22:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (94)
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
2680. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (95)
18:50
Miš maš, Kaj hormoni počnejo z mano?
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
40 let oddelka za intenzivno interno medicino SB Celje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, MJAV, Nejc Terček, Žiga Deršek
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet - 4., 5. in 6. razred (95)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila