Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Otroški koncert ljudskih pesmi v OŠ Križe, 1. del prireditve
08:45
Čira čara, otroška oddaja
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
29. medobčinski otroški parlament, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
13:25
Dobrodošli doma 2019
14:45
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
16:30
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Portret ekologinje
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
21:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
21:40
Gorenjski informativni kažipot 21.55. Intervju z Lukom Dončičem
22:00
34. pohod na Triglav
22:20
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del
01:10
Videostrani
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
11:30
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Obletnica turističnega društva Kranjska Gora, reportaža
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Festival Studenec 2019
19:15
40. let VDC Radovljica, reprotaža
20:00
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
21:35
Intervju z Lukom Dončičem
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5870. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Rajmond Debevec, pogovorna oddaja
12:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Novosti na knjižnem trgu
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Po sledeh napredka
18:00
Novosti s knjižnij trgov
18:40
Gorenjska poročila, 5865. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
21:00
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
21:40
Poletne spominčice
22:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
22:35
Dan slovenske Policije, reportaža
23:40
Poletne spominčice
00:00
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
01:00
Videostrani