Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Tatarstan National Symphony Orchestra: Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
07:25
Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
09:15
InterMezzo
09:30
White Darkness de N. Duato, The Lavender Follies de J. Hernandez, Ballet de Monte-Carlo
10:45
Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
12:10
InterMezzo
13:00
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
14:35
Tatarstan Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Strauss, Bruckner
16:30
InterMezzo
17:00
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
19:10
InterMezzo
21:00
Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
22:20
Les Dissonances - Beethoven, Stravinsky
00:00
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
01:30
InterMezzo
02:00
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
03:15
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
05:00
InterMezzo
06:00
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
09:00
InterMezzo
09:30
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
11:10
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theater
12:50
InterMezzo
13:00
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
15:10
InterMezzo
17:00
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
18:35
Tatarstan Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Strauss, Bruckner
20:20
InterMezzo
21:00
Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz and Dan Berglund - EFG London Jazz Festival
22:05
Dan Tepfer - EFG London Jazz Festival
23:35
Lau - EFG London Jazz Festival
00:40
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
01:35
InterMezzo
02:00
Tatarstan National Symphony Orchestra: Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
03:30
Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
05:20
InterMezzo
06:00
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
07:10
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
09:00
InterMezzo
09:30
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
10:25
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
11:15
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
12:10
InterMezzo
13:00
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
16:00
InterMezzo
17:00
Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
18:20
Les Dissonances - Beethoven, Stravinsky
19:45
InterMezzo
21:00
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
22:35
Tatarstan Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Strauss, Bruckner
00:25
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
01:20
InterMezzo
02:00
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
04:10
InterMezzo
05:50
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt