Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
09:55
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
11:30
InterMezzo
12:30
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
13:35
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
14:11
Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
15:10
InterMezzo
16:25
Rameau: Et in Arcadia ego at the Opéra-Comique
18:10
Ravel, Falla, Enesco - Anima Eterna Brugge, Jos Van Immerseel
19:55
InterMezzo
20:30
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra Zurich: Stravinsky and Dorman
21:40
Sandrine Piau and the Kammerorchester Basel: Baroque arias and concertos
23:00
InterMezzo
23:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
00:25
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
01:05
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
02:00
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
02:25
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:20
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
04:25
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
05:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
06:25
Rauf Abdullayev - Documentary
06:35
InterMezzo
08:30
BA/rock by Jeroen Verbruggen - Grand Théâtre de Geneve ballet
09:45
The Nutcraker by Jeroen Verbruggen - Grand Théâtre de Geneve Ballet
11:10
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 959
12:00
InterMezzo
12:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
15:35
InterMezzo
16:30
Norma by Vicenzo Bellini at Teatro La Fenice
19:10
InterMezzo
20:30
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
22:05
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
23:35
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
00:30
Susanne Abbuehl - Jazz Onze+ festival
01:30
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Montreal Jazz Festival
03:00
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
04:05
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
04:35
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
05:25
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
05:55
InterMezzo
08:30
The Soldier's Tale by Stravinsky in Lausanne
09:55
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
11:20
InterMezzo
12:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
13:40
Jean-Claude Casadesus, Alexandre Bloch, Nemanja Radulovic and the Orchestre National de Lille: Berlioz, Parra, Khachaturian, Stravinsky
15:40
InterMezzo
16:31
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
17:55
Penderecki conducts Penderecki and Krejčí at the Prague Spring Festival
19:25
InterMezzo
20:30
Una Oda al Tiempo by Maria Pagés
22:00
Utopia by Maria Pages
23:15
InterMezzo
23:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
00:40
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
01:10
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
02:35
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
03:40
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
04:40
Susanne Abbuehl - Jazz Onze+ festival
05:40
Jazz legends - Lionel Hampton