Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
BA/rock by Jeroen Verbruggen, Grand Théâtre de Geneve ballet
07:17
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
09:00
InterMezzo
09:30
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
10:34
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
12:30
InterMezzo
13:00
Mozart's The Abduction from the seraglio at the Grand Théâtre of Geneva
15:10
The Orchestre symphonique de Montréal and Susanna Mälkki: Debussy, Schubert, Wagner
16:18
InterMezzo
17:00
Teodor Currentzis & musicAeterna: Sacred music at the Sainte-Chapelle
18:30
Marin Alsop, Khatia Buniatishvili and the Orchestre de Paris: Beethoven, Shostakovich
20:00
InterMezzo
21:00
The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Smetana, Martinů, Dvořák
22:54
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Dutilleux, Holst
00:06
Ahmad Jamal in Paris
01:38
InterMezzo
02:00
Mozart's The Abduction from the seraglio at the Grand Théâtre of Geneva
04:02
The Orchestre symphonique de Montréal and Susanna Mälkki: Debussy, Schubert, Wagner
05:06
InterMezzo
06:00
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
07:35
Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Shostakovich, Mahler
09:39
InterMezzo
10:00
From the House of the Dead by Janacek at the Bayerische Staatsoper
11:38
Hannu Lintu and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Debussy, Mantovani, Schumann
13:00
BA/rock by Jeroen Verbruggen, Grand Théâtre de Geneve ballet
14:30
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
16:00
InterMezzo
17:00
The Czech Philharmonic and Simon Rattle: Dvořák, Mahler
18:38
The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Mahler's Ninth Symphony
20:18
InterMezzo
21:00
Berg's Wozzeck at the Greek National Opera
22:38
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mendelssohn, Schubert
00:00
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
01:26
InterMezzo
02:00
Teodor Currentzis & musicAeterna: Sacred music at the Sainte-Chapelle
03:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Borodin, Ibert, Tchaikovsky
05:00
InterMezzo
06:00
Tugan Sokhiev, Alison Balsom and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Haydn and Shostakovich
07:45
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mendelssohn, Schubert
08:46
InterMezzo
09:30
The Czech Philharmonic and Simon Rattle: Dvořák, Mahler
11:05
The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Mahler's Ninth Symphony
12:40
InterMezzo
13:00
Ivan Paduart Trio - Le Club Nubia
13:56
Richard Bona and the Mandekan - Le Club Nubia
15:04
Eric Serra - Le Club Nubia
16:00
InterMezzo
17:00
Un Ballo in maschera by Verdi at the Bayerische Staatsoper
20:00
InterMezzo
21:00
Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Shostakovich, Mahler
23:06
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
00:42
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
01:34
InterMezzo
02:00
From the House of the Dead by Janacek at the Bayerische Staatsoper
02:39
InterMezzo
03:39
Hannu Lintu and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Debussy, Mantovani, Schumann
04:58
InterMezzo