Italijanske TV

Ostale TV

SK 1 HD
07:45
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov. Z naskokom najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Zadnji naslov je romal v roke galaktikom iz španske prestolnice.
09:30
Biovis d.o.o.
10:00
1. SKL (m): ECE Triglav Kranj - Hopsi Polzela
11:30
Boji v nizozemski ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
12:30
Boji v španski La ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
13:30
14:00
Kitajska liga: Beijing Ducks - Zhejiang Golden Bulls, V živo
16:15
17:00
Boji v Premier ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
18:00
Slovenski pokal: Rudar (V) - Maribor, V živo
20:00
Zanimiva oddaja, s katero bomo še bolje spoznali športne podrobnosti in ozadje različnih športnih dogodkov.
20:45
Liga prvakov se vrača na veliki oder. Potem ko se je lanska sezona sklenila z velikim zmagoslavjem Bayerna, bomo tudi letos z zanimanjem spremljali razplet najmočnejšega evropskega klubskega tekmovanja. Barcelona bo sezono odprla proti Ferencvarošu našega Mihe Blažiča.
21:00
23:00
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
00:45
02:30
ATP 250 Antwerp
05:30
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Liverpoola, ki so prekinili tri desetletja dolgo sušo brez naslova državnega prvaka.
21:00
Ajax bo tudi v letošnji sezoni poskušal prekrižati načrte večjim in predvsem bogatejšim evropskim velikanom. Liverpool znova cilja na vrh, a Jurgen Klopp se dobro zaveda, da med navijači veliko šteje tudi domačo prvenstvo. Lahko Ajax že na začetku sezone poskrbi za presenečenje?
23:00
Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju La lige.
23:30
01:15
Oddaja ATP World Tour Uncovered je že dolga leta stalnica teniškega sveta. Vsi vrhunci turnirjev, intervjuji in pogledi v zakulisja na enem mestu!