Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:05
InterMezzo
08:30
Rameau: Les Boréades at the Opéra de Dijon
11:05
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
11:45
InterMezzo
12:30
Fallen by A. Skeels, Return to Nothingness by N. Horecna - Grand Théâtre de Geneve Ballet
13:40
Wahada by Abou Lagraa - Grand Théâtre de Geneve Ballet
14:50
InterMezzo
16:30
The four concertos by György Ligeti
17:35
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
19:30
InterMezzo
20:30
Rodelinda by Haendel at the Opéra de Lille
23:30
Jazz legends - Lionel Hampton
00:30
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
01:15
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
01:35
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
02:40
Dan Berglund's Tonbruket - Nancy Jazz Pulsations
03:40
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
04:35
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
05:35
InterMezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
09:55
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
11:30
InterMezzo
12:30
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
13:35
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
14:11
Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
15:10
InterMezzo
16:25
Rameau: Et in Arcadia ego at the Opéra-Comique
18:10
Ravel, Falla, Enesco - Anima Eterna Brugge, Jos Van Immerseel
19:55
InterMezzo
20:30
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra Zurich: Stravinsky and Dorman
21:40
Sandrine Piau and the Kammerorchester Basel: Baroque arias and concertos
23:00
InterMezzo
23:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
00:25
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
01:05
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
02:00
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
02:25
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:20
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
04:25
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
05:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
06:25
Rauf Abdullayev - Documentary
06:35
InterMezzo
08:30
BA/rock by Jeroen Verbruggen - Grand Théâtre de Geneve ballet
09:45
The Nutcraker by Jeroen Verbruggen - Grand Théâtre de Geneve Ballet
11:10
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 959
12:00
InterMezzo
12:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
15:35
InterMezzo
16:30
Norma by Vicenzo Bellini at Teatro La Fenice
19:10
InterMezzo
20:30
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
22:05
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
23:35
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
00:30
Susanne Abbuehl - Jazz Onze+ festival
01:30
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Montreal Jazz Festival
03:00
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
04:05
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
04:35
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
05:25
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
05:55
InterMezzo