Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
10:30
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
11:50
InterMezzo
12:30
White Darkness de N. Duato, The Lavender Follies de J. Hernandez, Ballet de Monte-Carlo
13:50
Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
15:30
InterMezzo
16:30
Grieg and Bruckner by Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse
18:25
La Senna Festeggiante by Vivaldi
19:48
InterMezzo
20:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
22:50
InterMezzo
23:30
Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz and Dan Berglund - EFG London Jazz Festival
00:35
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
01:35
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
02:30
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
03:20
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
04:20
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tetzlaff Quartet plays Mozart, Shostakovich and Sibelius
09:50
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland - Bergen Festival
10:40
InterMezzo
12:30
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
14:05
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar (New York)
15:00
Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
16:00
InterMezzo
16:30
Tannhaüser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice
19:45
InterMezzo
20:30
Esa-Pekka Salonen conducts Bartók with the Orchestre de Paris
22:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
23:20
InterMezzo
23:30
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
00:25
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
01:20
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
02:15
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
03:10
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
09:40
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
11:30
InterMezzo
12:30
The Magic Flute by Mozart at La Monnaie
15:15
InterMezzo
16:30
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartók
18:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse: Weber, MacMillan, Prokofiev
19:45
InterMezzo
20:30
Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
21:50
Christian Lauba: Broadway Suite
23:05
InterMezzo
23:30
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
00:25
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
01:25
DAN TEPFER -EFG London Jazz Festival
02:55
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
03:55
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
04:45
InterMezzo