Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
07:00
2. dirka, MXGP, ponovitev
07:30
Pregled, ponovitev
08:00
2. vožnja, ponovitev
11:00
2. dirka, MXGP, ponovitev
11:45
1. vožnja, ponovitev
12:45
2. vožnja, ponovitev
13:30
Pregled, ponovitev
14:30
Vožnja na čas (j), ponovitev
15:30
Vožnja na čas (ž), v živo
18:15
5: Monchengladbach (Germany) - VFB Stuttgart, v živo
20:30
5: Schalke 04 (Germany) - Bayern, v živo
22:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
00:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
01:00
2. dan, ponovitev
03:00
Vožnja na čas (j), ponovitev
04:00
ponovitev
04:30
Pregled, ponovitev
05:00
2. dan, ponovitev
07:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
08:00
ponovitev
08:30
Pregled, ponovitev
09:00
ponovitev
09:30
Pregled, ponovitev
10:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
12:30
3. dan, ponovitev
13:30
3. dan, v živo
16:30
ponovitev
17:00
Pregled, ponovitev
17:30
ponovitev
18:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
18:15
5: FC Koln (Germany) - Eintracht Frankfur, v živo
20:30
5: Hamburger SV (Germany) - Borussia Dortmund, v živo
22:30
ponovitev
23:00
3. dan, ponovitev
00:00
Vožnja na čas, ponovitev
01:00
3. dan, ponovitev
03:00
Vožnja na čas, ponovitev
04:00
ponovitev
04:30
ponovitev
05:00
3. dan, ponovitev
07:00
ponovitev
07:30
ponovitev
08:00
Pregled, ponovitev
08:30
Vožnja na čas, ponovitev
10:30
ponovitev
11:00
ponovitev
11:30
Pregled, ponovitev
12:00
Osmina finala, v živo
16:30
ponovitev
17:00
Vožnja na čas, ponovitev
19:30
4. dan, ponovitev
20:45
Vožnja na čas - do 23 let, ponovitev
22:30
Osmina finala, ponovitev
00:00
Vožnja na čas, ponovitev
01:00
4. dan, ponovitev
03:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
04:00
Osmina finala, ponovitev
05:00
4. dan, ponovitev