Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš, Postani prostovoljec
09:40
Ustvarjalne iskrice (219)
10:00
Napovedujemo
10:05
Festival Ptuj 2016, posnetek 2. dela
11:15
Popotniške razglednice: Nacionalni parki ZDA
12:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:45
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža: Igor in Zlati zvoki, skupina Črna mačka
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo, Mladi in varna spolnost
18:40
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2526. VTV magazin, regionalni informativni program
20:25
Kultura, informativna oddaja
20:30
Podelitev priznanj Obrtnik leta 2017 in Podjetnik leta 2017, posnetek z Brda pri Kranju
22:00
Jutranji pogovori
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš, Postani prostovoljec
09:40
2525. VTV magazin, regionalni informativni program
10:00
Kultura, informativna oddaja
10:05
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
11:05
2526. VTV magazin, regionalni informativni program
11:25
Kultura, informativna oddaja
11:30
Župan z vami, Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja
12:35
Podelitev priznanj Obrtnik leta 2017 in Podjetnik leta 2017, posnetek z Brda pri Kranju
14:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:00
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Postal bom umetnik
18:40
Ustvarjalne iskrice (218), Peresnica iz filca
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža: Igor in Zlati zvoki, skupina Črna mačka
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop corn, 6 pack Čukur, Zvita feltna, Lean Kozlar Luigi
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2526. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop corn, 6 pack Čukur, Zvita feltna, Lean Kozlar Luigi
17:55
Napovedujemo
18:00
Jesen življenja, Ida Kotnik iz Nazarij
18:35
Regionalne novice
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Župan z vami, Franjo Naraločnik, župan Občine Ljubno
21:00
Regionalne novice
21:05
In glasbenega arhiva: Parni valjak, 2. del
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:35
Videostrani, obvestila