Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:00
Skrbimo za zdravje
11:00
POP CORN
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2547. VTV magazin, regionalni informativni program
17:15
Kultura, Kultura, informativna oddaja
17:20
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Ans. Roka Žlindre, Ans. Vižarji
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Naj viža, Ans. Roka Žlindre, Ans. Vižarji
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2548. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Grintove poti
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop corn, ponovitev
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš
09:40
Videospot dneva
09:45
Napovedujemo
09:50
Popotniške razglednice, Grintove poti
10:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža, Ans. Roka Žlindre, Ans. Vižarji
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (230)
18:20
Čas za nas, tabornike!
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2549. VTV magazin regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
O Karlu Destovniku Kajuhu, dokumentarna oddaja
20:55
Vabimo k ogledu
21:00
Fantje, srečno! Koncert ob 45 letnici ŠFD Koleda
22:30
Napovedujemo
22:35
Jutranji pogovori
00:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:30
Videostrani, obvestila