Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Pravljica: Samovšečne ladje
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Ostržek, predstava Lutkovnega gledališča
13:15
Za zdravje, oddaja o zdravju
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Marko Funkl
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Za zdravje, oddaja
16:30
Posnetek proslave ZZB ob Dnevu upora proti okupatorju
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Aktualno v Bohinju, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
21:00
Koncerti s kavča, v živo
21:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
22:00
Koncert Slakove glasbe, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
02:40
Videostrani
08:00
Pravljice o živalih: Veselo pričakovanje
08:30
Obuti maček, lutkovna predstava
08:35
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6071. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
Nedeljska Sveta maša
11:30
Aktualno v Bohinju, reportaža
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Koncerti s kavča, ponovitev
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6072. informativna oddaja
19:00
Koncert Slakove glasbe, 2. del
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Svetovni dan čebelarstva v Žirovnici
20:45
Sledi korakov: Marko Funkl
21:40
Gorenjska poročila, 6073. informativna oddaja
22:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
22:30
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
23:40
Gorenjska poročila, 6074. informativna oddaja
00:00
Praznovanje, posnetek predstave PGK Kranj
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
10:00
Nedeljska Sveta maša, ponovitev
11:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
12:00
Korona zdravja
12:20
Videostrani
14:00
10. Zasavski humanitarni tek
15:00
75. letnica zmage nad nacifašizmom, intermedijska proslava
15:50
Koncerti s kavča, ponovitev
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Aktualno v Bohinju, reportaža
18:00
V spomin Alenki Bole Vrabec, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Čefurji raus
21:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
22:00
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
22:35
Na Bledu pred novimi izzivi, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
00:00
Trač, predstava MGL
02:00
Videostrani