Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:15
InterMezzo
08:30
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
09:30
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
09:55
Ron Carter Golden Striker Trio - Jazz a vienne
11:00
InterMezzo
12:30
Rameau: Et in Arcadia ego at the Opéra-Comique
14:10
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
15:10
Rauf Abdullayev - Documentary
15:17
InterMezzo
16:30
Boxe Boxe by M. Merzouki - Käfig company
17:45
Yo Gee Ti De Mourad Merzouki - Dance Biennal of Lyon
18:55
InterMezzo
20:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
21:50
Hannu Lintu and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Debussy, Mantovani, Schumann
23:10
InterMezzo
23:30
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
00:10
Orlando Poléo - Jazz a Foix
01:10
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
02:50
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:50
Ricky Ford Quartet - Jazz a Foix
04:40
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
05:10
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
06:05
InterMezzo
08:30
Rameau: Les Boréades at the Opéra de Dijon
11:05
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
11:45
InterMezzo
12:30
Fallen by A. Skeels, Return to Nothingness by N. Horecna - Grand Théâtre de Geneve Ballet
13:40
Wahada by Abou Lagraa - Grand Théâtre de Geneve Ballet
14:50
InterMezzo
16:30
The four concertos by György Ligeti
17:35
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
19:30
InterMezzo
20:30
Rodelinda by Haendel at the Opéra de Lille
23:30
Jazz legends - Lionel Hampton
00:30
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
01:15
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
01:35
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
02:40
Dan Berglund's Tonbruket - Nancy Jazz Pulsations
03:40
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
04:35
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
05:35
InterMezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
09:55
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
11:30
InterMezzo
12:30
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
13:35
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
14:11
Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
15:10
InterMezzo
16:25
Rameau: Et in Arcadia ego at the Opéra-Comique
18:10
Ravel, Falla, Enesco - Anima Eterna Brugge, Jos Van Immerseel
19:55
InterMezzo
20:30
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra Zurich: Stravinsky and Dorman
21:40
Sandrine Piau and the Kammerorchester Basel: Baroque arias and concertos
23:00
InterMezzo
23:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
00:25
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
01:05
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
02:00
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
02:25
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:20
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
04:25
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
05:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov