Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6100. informativna oddaja
10:00
Nedeljska Sveta maša, ponovitev
11:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
12:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
12:20
Videostrani
14:00
Proslava ob Dnevu državnosti v Žirovnici
15:50
Koncerti s kavča, ponovitev
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Popoln odklop na Bledu
18:00
Sledi korakov: predstavitev knjige Igorja Gošteta
18:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Športnik Tržiča za leto 2019
21:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
22:00
Teden ljubiteljske kuture 2020
22:35
Vurnikova študentska nagrada za leto 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
00:00
MGL & AGRFT, koncert
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
10:00
Vurnikova študentska nagrada
10:30
Aktivnosti jeseniških upokojencev
11:45
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 6102. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: predstavitev knjige Igorja Gošteta
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
ZA zdravje, oddaja
20:30
Gospodarstvo med in po epidemiji, pogovor
21:40
Gorenjska poročila, 6102. informativna oddaja
22:00
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki
22:30
Športnik Tržiča za leto 2019
23:40
Gorenjska poročila, 6102. informativna oddaja
00:05
Vsakih sedem valov, predstava PG Kranj
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6102. informativna oddaja
10:00
ZA zdravje, oddaja
10:20
Skrbimo za zdravje: Težave s spanjem
11:00
Jaz, Batman, posnetek predstave PGK Kranj
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Spet kosovirji, predstava Lutkovnega gledališča
16:00
Podelitev spričeval 42 odličnjakom Radovljice
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6103. informativna oddaja
19:00
Dermotovo leto v Kropi
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Formule uspeha za družinska podjetja, pogovor
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6103. informativna oddaja
22:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
23:00
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
23:40
Gorenjska poročila, 6103. informativna oddaja
00:00
Koncert od 45 letnici skupine Ave
01:05
Videostrani