Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:50
Car Fashion
06:20
Eurocup Top 16: Oldenburg - Patras
07:40
Eurocup Top 16: Rytas - Galatasaray
09:15
Euroleague 2015/16 - Playoff (G3): Crvena zvezda - CSKA
11:10
Kineska košarka All-Star 2020: Rising Stars + 3-point + Skills
13:30
Trans World Sport
14:30
Švedska liga: Helsinborg - AIK, v živo
16:30
ATP Uncovered
17:00
Španska liga: Levante - Athletic Bilbao, v živo
19:00
Car Fashion
19:30
Španska liga: Leganes - Valencia, v živo
21:30
Nemačka košarka: Brose - Vechta
23:00
Nemačka košarka: Alba - Ludwigsburg
00:30
Euroleague: Zenit - Bayern
01:55
Euroleague: Zenit - Crvena zvezda
03:40
Kineska košarka: Fujian - Guangzhou
05:30
Trans World Sport
06:20
Eurocup Top 16: Andorra - Joventut
08:15
Eurocup Top 16: Trento - Darussafaka
09:35
Euroleague F4 2016 - 1/2 Finale: CSKA - Lokomotiv
11:25
Euroleague F4 2016 - 1/2 Finale: Fenerbahce - Laboral Kutxa
13:25
Trans World Sport
14:20
Kineska košarka All-Star Game 2020
16:05
Košarka (Ž) EP 2019 - za 3. mesto: Serbia - Great Britain
17:30
Fast Zone
17:55
Košarka (Ž) EP 2019 - FINALE: Spain - France
19:45
Izraelski Kup - FINALE: Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petach Tikva, v živo
22:00
Ekstremni svet sporta
22:25
Nemačka košarka: Crailsheim - Vechta
23:45
Nemačka košarka: Frankfurt - Ulm
01:10
Euroleague: Valencia - Fenerbahce
02:45
Euroleague: Zalgiris - Armani
04:35
Turska košarka - 1/4 Finale Kupa 2020: Galatasaray - Tofas
05:50
Omaž zvezdama
06:15
Eurocup Top 16: Monako - UNICS
07:40
Eurocup Top 16: Partizan - Trento
09:05
Odbojka Liga nacija (M) 2018 - za 3. mesto: USA - Brazil
10:50
Odbojka Liga nacija (M) 2018 - FINALE: France - Russia
12:50
Trans World Sport
13:45
Kineska košarka: Fujian - Guangzhou
15:35
Track & Field
16:00
Odbojka Liga nacija (Ž) 2018 - za 3. mesto: Brazil - China
17:30
Odbojka Liga nacija (Ž) 2018 - FINALE: USA - Turkey
19:45
In Cycle
20:10
Euroleague F4 2016 - za 3. mesto: Laboral Kutxa - Lokomotiv
21:40
Euroleague F4 2016 - FINALE: Fenerbahce - CSKA
00:05
Nemačka košarka: Bayern - Ludwigsburg
01:35
Euroleague: Crvena zvezda - Valencia
03:35
Euroleague: Efes - Crvena zvezda
05:05
Trans World Sport