Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5906. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Respiratorna obolenja, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Franjo Potočnik
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Vlado Poredoš
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Klemen Jaklič, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5907. informativna oddaja
19:00
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
20:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
SBJ odprla prenovljeno fizioterapijo, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5908. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
60. let Ljudske univerze Radovljica, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5909. informativna oddaja
00:00
Predsavitev pesniške zbirke Amfore
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5910. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Klemen Jaklič, pogovorna oddaja
12:00
60. let Ljudske univerze Radovljica, reportaža
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 1. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Ditka
18:00
Tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5911. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Finalna prireditev Miss Slovenije
20:40
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
21:40
Gorenjska poročila, 5911. informativna oddaja
22:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
22:35
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5911. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: HC Pustertal Wolfe, hokejska tekma
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5911. informativna oddaja
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
Sledi korakov: Vlado Poredoš
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Franjo Potočnik
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5912. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Respiratorna obolenja, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5912. informativna oddaja
22:00
Predsavitev pesniške zbirke Amfore
23:40
Gorenjska poročila, 5912. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: HC Pustertal Wolfe, hokejska tekma
01:20
Videostrani