Italijanske TV

Ostale TV

SK 2
05:45
Oddaja ATP World Tour Uncovered je že dolga leta stalnica teniškega sveta. Vsi vrhunci turnirjev, intervjuji in pogledi v zakulisja na enem mestu!
12:15
Srbska SuperLiga je najmočnejše ligaško nogometno tekmovanje v Srbiji. V njej sodeluje 16 ekip. Najuspešnejši in daleč najbolj prepoznavni moštvi sta Crvena zvezda in Partizan, ki sta v preteklosti osvajali tudi največ lovorik. Naslov branijo rdeče-beli.
14:00
DTM: Virtual Race
15:15
Ukrajinska Premier liga je najmočnejše ligaško nogometno tekmovanje v Ukrajini. Ustanovljena je bila leta 1992 po razpadu Sovjetske zveze. V njej nastopa 12 klubov. Daleč najuspešnejša kluba sta Dinamo Kijev in Shakhtar Donjetsk, ki sta skupaj osvojila kar 27 naslovov državnih prvakov, zgolj leta 1992 so slavili člani Tavriya Simferopol. Naslov branijo nogometaši Shakhtarja.
17:00
Nascar: Bristol (31.5.)
20:30
Nemški klubski nogomet se lahko pohvali z bogato zgodovino in z izjemno urejenim sistemom tekmovanja vse do najnižjih lig. V 3. Bundesligi se med seboj meri dvajset ekip. Prvouvrščeni ekipi si zagotoviti neposredno uvrstitev v višji rang, medtem ko tretjega čakajo kvalifikacije, zadnje štiri ekipe izpadejo.
22:30
Zanimiva oddaja, s katero bomo še bolje spoznali športne podrobnosti in ozadje različnih športnih dogodkov.
23:00
Srbski pokal - 1/4 finale: Inđija - Crvena zvezda
00:45
02:30
NFL: San Francisco - LA Rams (22.12.2019)
05:00
Šport je sredstvo množic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro počutje. Tudi zaradi tega je Trans World Sport oddaja, ki je letos praznovala že 29 letnico delovanja.
19:45
Zanimiva oddaja o zadnjih novostih iz sveta avtomobilizma.
20:30
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometaši Salzburga.
22:30
Srbski pokal - 1/4 finale: Radnik - Partizan
00:15
02:00
NFL: Cleveland - Baltimore (22.12.2019)
04:30
Beloruska Premier liga predstavlja najvišji nivo nogometnega tekmovanja v tej nekdanji sovjetski republiki. Trenutno v njej tekmuje 16 ekip, medtem ko je bilo najvišje število sodeljujočih 17 v sezoni 1992/93, najnižje pa 11 v sezoni 2012/13. S 15 naslovi je najuspešnejša ekipa Bate Borisov, aktualni prvaki pa prihajajo iz vrst Dinama iz Bresta, ki so prekinili kar 13 let dolgo dominacijo Bateja.
06:15
ATP 1000 Indian Wells - finale 2015: Djoković - Federer
08:45
Premier liga special: Greatest Goals - Arsenal
09:45
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 83 od skupnih 85 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Naslov branijo člani Benfice.
19:45
Vsi najlepši in najpomembnejši trenutki kroga v najmočnejšem nogometnem klubskem tekmovanju zbrani na enem mestu.
20:15
22:00
Edinstven pogled v zakulisje Premier lige. Vse najzanimivejše zgodbe zbrane na enem mestu.