Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:35
Car Fashion
06:00
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Bulgaria - Latvia
08:05
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Czech R. - Denmark
09:20
Euroleague 2011/12: Real Madrid - Armani
10:50
Euroleague 2011/12: Zagreb - Panathinaikos
12:05
Trans World Sport
13:00
Eurocup: Partizan - Venezia
14:35
Eurocup: Budućnost - Unicaja
16:15
Euroleague: Khimki - Fenerbahce
17:45
Euroleague: Efes - Olympiacos
19:15
Omaž zvezdama
19:40
Car Fashion
20:05
Euroleague F4 2015 - za 3. mesto: CSKA - Fenerbahce
21:55
Euroleague F4 2015 - FINALE: Real Madrid - Olympiacos
23:45
Rivalitet legendi
00:10
Uži izbor
00:35
Košarka (M) EP 2017: Montenegro - Hungary
02:05
Košarka (M) EP 2017: Montenegro - Romania
03:25
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Finland - Serbia
04:50
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Estonia - Italy
06:10
Košarka (M) - Kvalifikacije (Azija): Indonesia - South Korea
07:40
Košarka (M) - Kvalifikacije (Azija): Iran - Syrya
08:50
Euroleague 2011/12: CSKA - Brose
10:25
Euroleague 2011/12: Fenerbahce - Nancy
11:45
Trans World Sport
12:40
Eurocup: Darussafaka - Cedevita
14:05
Eurocup Top 16: Tofas - Unicaja
15:30
Euroleague: Barcelona - Bayern
17:10
Euroleague: Crvena zvezda - Maccabi
19:00
Posle prve i druge, nastavlja se i treća Bundesliga. Biće izuzetno neizvesno da vidimo ko će u Cvajtu, možda čak na kraju bude odlučivala i gol razlika.
21:00
Euroleague 2011/12: Armani - Efes
22:35
Euroleague 2011/12: Olimpija - Prokom
23:55
Omaž zvezdama
00:20
Car Fashion
00:45
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Hungary
02:10
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Latvia
03:45
Košarka (M) - Kvalifikacije (Azija): Australia - New Zealand
05:30
Košarka (M) - Kvalifikacije (Azija): Bahrein - India
06:50
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Georgia - Switzerland
08:30
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Great Britain - Germany
09:50
Euroleague 2011/12: Siena - Galatasaray
11:15
Euroleague 2011/12: Partizan - Real Madrid
12:50
Trans World Sport
13:45
Eurocup Top 16: Partizan - Virtus
15:25
Eurocup: Partizan - Tofas
16:55
Euroleague: Crvena zvezda - Bayern
18:40
Euroleague: Efes - Khimki
20:10
Omaž zvezdama
20:35
Car Fashion
21:00
Euroleague 2011/12: Olimpija - Galatasaray
22:15
Euroleague 2011/12: Partizan - Spirou
23:50
Rivalitet legendi
00:15
Uži izbor
00:40
Košarka (M) EP 2017: Russia - Serbia
02:25
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Turkey
04:00
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Greece - Bulgaria