Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTCG Sat
05:45
Dijaspora i poslovne vijesti
06:00
NVO sektor (R)
06:30
Jutarnji program
09:00
Vijesti
09:05
NVO sektor
09:30
Djecija emisija , Durmitorki malisnai (R)
10:00
Vijesti
10:05
Naucno - obrazovni program
11:00
Skupstina Crne Gore prenos
11:05
Dijaspora i poslovne vijesti
11:20
Naucno obrazovni program
12:00
Vijesti
12:05
Fudbal fest (R)
13:00
Vijesti
13:05
Argumenti (R)
14:20
Kviz, Ko to tamo pjeva (R)
14:40
Dijaspora i poslovne vijesti
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Muzika
15:30
Dnevnik 1
16:00
Obrazovni program
17:00
Podgoricka hronika
17:30
Kviz, Ko to tamo pjeva
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:10
Dijaspora i poslovne vijesti
18:30
Sofrovizija
19:30
Dnevnik 2
20:05
Teleskopija
21:00
Dobijena bitka, dokumentarna emisija
21:30
Obrazovna emisija
22:10
Kviz, Ko to tamo pjeva
22:30
Dnevnik 3
23:15
Dijaspora i poslovne vijesti
23:30
Podgoricka hronika (R)
00:15
Sofrovizija
01:00
Dijaspora i poslovne vijesti
01:30
Dnevnik2
02:00
Teleskopija
03:00
Dobijena bitka, dokumentarna emisija
03:30
Obrazovna emisija
04:10
Kviz, Ko to tamo pjeva (R)
05:00
Sofrovizija
05:45
Dijaspora i poslovne vijesti
06:30
Jutarnjiprogram
09:00
Vijesti
09:05
Sofrovizija
10:00
Vijesti
10:05
Naucno obrazovni program
11:00
Skupstina Crne Gore prenos
11:05
Dijaspora i poslovne vijesti
11:20
Naucno obrazovni program
12:00
Vijesti
12:05
Dokumentarna emisija, Dobijena bitka (R)
13:00
Teleskpija (R)
14:00
Vijesti
14:05
Podgoricka hronika (R)
14:40
Dijaspora i poslovne vijesti
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:30
Dnevnik 1
16:00
Dokumentarna emisija , Dobijena bitka (R)
17:00
Obrati paznju premijera
17:30
Kviz, Ko to tamo pjeva
18:00
Vijesti + Dnevnik na znakovnom jeziku
18:10
Dijaspora i poslovne vijesti
18:30
Sofrovizija
19:30
Dnevnik 2
20:05
Fokus
20:45
Biznis zona
21:30
Obrati paznju
22:10
Kviz, Ko to tamo pjeva
22:30
Dnevnik3
23:00
Sportski dnevnik
23:15
Dijaspora i poslovne vijesti
23:30
Obrazovni program
00:15
Sofrovizija
01:00
Dijaspora i poslovne vijesti
01:30
Dnevnik 2
02:00
Fokus
02:45
Biznis zona
03:30
Obrati paznju
04:10
Kviz, Ko to tamo pjeva (R)
05:00
Sofrovizija
05:45
Dijaspora i poslovne vijesti
06:00
Muzika
06:30
Jutarnji program
09:00
Vijesti
09:05
Šofrovizija (R)
10:00
Vijesti
10:05
Naucno - obrazovni program
11:00
Vijesti
11:05
Dijaspora i poslovne vijesti
11:20
Naucno obrazovni program
12:00
Vijesti
12:05
Obrati paznju (R)
12:40
Kviz, Ko to tamo pjeva (R)
13:00
Vijesti
13:05
Fokus (R)
14:00
Vijesti
14:05
Biznis zona (R)
14:40
Dijaspora i poslovne vijesti
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Muzika
15:30
Dnevnik 1
16:00
Obrati paznju (R)
17:30
Obrazovni program
18:00
Vijesti + Dnevnik na znakovnom jeziku
18:10
Dijaspora i poslovne vijesti
18:30
Sofrovizija
19:30
Dnevnik 2
20:10
SAT tv
20:40
Kviz, Ko to tamo pjeva
21:00
Zumiranje
22:00
Art magazin
22:30
Dnevnik 3
23:00
Dijaspora i poslovne vijesti
23:15
Obrazovna emisija
00:15
Sofrovizija
01:00
Dijaspora i poslovne vijesti
01:30
Dnevnik 2
02:00
Zumiranje
03:00
Art magazin
03:30
SAT TV
04:10
Kviz, Ko to tamo pjeva (R)
05:00
Sofrovizija (R)