Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:05
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Hungary
07:30
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Latvia
09:05
Euroleague 2015/16: Bayern - Crvena zvezda
10:40
Euroleague 2015/16: Strasbourg - Crvena zvezda
12:20
Trans World Sport
13:15
Košarka (M) EP 2017: Russia - Serbia
15:00
Car Fashion
15:25
Košarka (M) EP 2017: Serbia - Turkey
17:00
Omaž zvezdama
17:25
Euroleague: Baskonia - Fenerbahce
18:55
Eurocup Top 16: Patras - Venezia
20:40
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Real Madrid
22:30
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Khimki
00:15
Rivalitet legendi
00:40
Uži izbor
01:05
Euroleague 2011/12: Armani - Efes
02:40
Euroleague 2011/12: Olimpija - Prokom
04:00
Euroleague 2011/12: Siena - Galatasaray
05:25
Car Fashion
05:50
Zlatni momenti YU sporta
06:05
Košarka (M) EP 2017: Slovenia - France
07:40
Košarka (M) EP 2017: Slovenia - Greece
09:15
Euroleague 2015/16: Fenerbahce - Crvena zvezda
10:40
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Bayern
12:30
Trans World Sport
13:25
Košarka (M) EP 2017: Slovenia - Poland
15:00
Košarka (M) EP 2017: Slovenia - Ukraine
16:25
Car Fashion
16:50
Omaž zvezdama
17:15
Euroleague: Barcelona - Efes
19:00
Eurocup Top 16: Trento - Virtus
20:30
Euroleague 2015/16: Efes - Crvena zvezda
22:10
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Fenerbahce
23:50
Rivalitet legendi
00:15
Uži izbor
00:40
Euroleague 2011/12: Partizan - Real Madrid
02:15
Euroleague 2011/12: Olimpija - Galatasaray
03:30
Euroleague 2011/12: Partizan - Spirou Charleroi
05:05
Trans World Sport
06:00
Košarka (M) EP 2017: Spain - Montenegro
07:30
Košarka (M) EP 2017: Italy - Serbia
09:05
Euroleague 2015/16: Panathinaikos - Crvena zvezda
10:45
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Unicaja
12:20
Trans World Sport
13:15
Košarka (M) EP 2017 - 1/2 Finale: Spain - Slovenia
14:45
Košarka (M) EP 2017 - 1/2 Finale: Russia - Serbia
16:25
Car Fashion
16:50
Omaž zvezdama
17:15
Euroleague: Asvel - Crvena zvezda
19:20
Eurocup Top 16: Brescia - Oldenburg
20:45
Euroleague 2015/16: Crvena zvezda - Lokomotiv
22:40
Euroleague 2015/16: Darussafaka - Crvena zvezda
00:20
Rivalitet legendi
00:45
Uži izbor
01:10
Euroleague 2010/11: Panathinaikos - CSKA
02:50
Euroleague 2010/11: Fenerbahce - Cantu
04:35
Euroleague 2010/11: Zagreb - Zalgiris