Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:48
InterMezzo
08:30
El Comité - Jazz in Marciac
09:30
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
09:54
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
10:58
InterMezzo
12:30
Roméo et Juliette by Gounod at the Liceu, Barcelona
15:01
InterMezzo
16:30
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
18:06
Rain choreography by Anne Teresa De Keersmaeker, Opéra national de Paris, Palais Garnier
19:30
InterMezzo
20:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Haydn, Beethoven
21:41
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
23:30
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
00:00
Youn Sun Nah - D'jazz Nevers
00:57
All Stars Band: Lenny White, Bireli Lagrene, Antonio Farao, Eddie Gomez - Jazz en Baie
02:04
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
02:57
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
04:00
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
04:22
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
05:21
InterMezzo
08:30
Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphaël Pichon
11:30
InterMezzo
12:30
Elektro Kif choreography by Blanca Li
13:40
Robot! - choreography by Bianca Li
15:06
Daniel Barenboim plays Beethoven's Piano Sonata No. 17
15:34
InterMezzo
16:30
Valery Gergiev conducts Tchaikovsky at the Zaryadye Hall: Symphonies No. 3 & 6
18:10
Moment musical - Daniel & Michael Barenboim at the Boulez Saal : Mozart violin sonata K 526 and Variations K 360
19:12
InterMezzo
20:30
Mariss Jansons conducts The Queen of Spades by Tchaikovsky
23:30
Jazz legends - Modern Jazz Quartet II
00:00
Avishai Cohen Trio 'Gently Disturbed' 10th Anniversary - Jazz a la Villette
01:20
Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
02:20
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
03:23
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
04:20
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
05:22
InterMezzo
08:30
Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
09:53
Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra: Prokofiev, Shostakovich
11:10
InterMezzo
12:30
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
13:25
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
14:32
Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
15:33
InterMezzo
16:30
Roméo et Juliette by Gounod at the Liceu, Barcelona
19:05
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev conducts Tchaikovsky at the Zaryadye Hall: Symphonies No. 3 & 6
22:10
Tchaikovsky and Shostakovich: Piano trios
23:36
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
00:54
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
01:24
The Necks - Melbourne International Jazz Festival
02:19
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
03:19
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
04:09
Gilberto Gil - Jazz in Marciac
05:09
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette