Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2818. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Gost v studiu: Jože Grobelnik, častni občan MO Celje
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Iz oddaje Dobro jutro
13:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 2005, 1.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Bobek in barčica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:20
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Maks in rumeni traktor
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 5. razred, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 2
21:05
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:10
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 4. del
21:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 5. razred, GŠ Velenje
21:45
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Veter
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Oto Pestner na filmskih trakovih 1972-1983
11:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Iz oddaje Dobro jutro
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 2005, 2.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre, GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Popotniške razglednice - Maroko, 2006
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Okarina Folk festival Bled, 1997: Pepe Gambetta, posnetek koncerta
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre, GŠ Velenje
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Ištar Antares, človek iz vesolja
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 10
13:20
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Orfejčkova parada, 1999, 1. del
14:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa, GŠ Velenje
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Bobek in barčica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:15
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Maks in rumeni traktor
18:30
Spoznajmo jih … Pia Landeker, Petja Emeršič, klavir, GŠ Velenje
18:35
Dotiki gora: Črni vrh na Pohorju
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2819. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Anina Pavić, harfa, GŠ Velenje
20:35
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Mediafest Plitvice, posnetek 1. del
22:10
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Popotniške razglednice - Maroko, 2006
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program