Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:10
InterMezzo
08:30
Norma by Bellini at the Royal Opera House
11:06
InterMezzo
12:30
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
15:16
InterMezzo
16:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler's Symphony No. 2
18:00
Karina Canellakis and the Orchestre de Paris: Wagner, Ravel, Bartok
19:30
InterMezzo
20:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
23:30
Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
01:06
Joao Donato - Banlieues Bleues
02:00
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
04:00
Strata East All Star - Banlieues Bleues
04:59
Troyka - Südtirol Jazz Festival
05:46
Otis Taylor - Sons d'hiver
06:37
Christian Sands Trio - Jazz a la Villette
07:42
InterMezzo
08:30
Tribute to Henri Dutilleux by Lisa Batiashvili, Valeriy Sokolov, Gérard Caussé, Gautier Capuçon, Franck Braley
10:05
Jakub Jozef Orliński and Il Pomo d'Oro: Heinichen, Corelli, Vivaldi, Zelenka
11:41
InterMezzo
12:30
Yaron Herman Solo - Jazz a la Villette
13:13
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
14:09
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
15:06
InterMezzo
16:30
Massenet's Cendrillon at the Glyndebourne Festival
19:02
InterMezzo
20:30
Daniil Trifonov - Bach, Beethoven, Liszt
22:25
InterMezzo
23:30
Kamasi Washington - Jazz sous les pommiers
01:24
Liz Mc Comb - Casino de Paris
02:59
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
03:59
Pura Fé at the Alhambra in Paris - Au fil des Voix festival
04:40
Dhafer Youssef - Jazz Sous Les Pommiers
05:39
Strata East All Star - Banlieues Bleues
06:34
InterMezzo
08:30
Summerspace & Exchange by Merce Cunningham - Opéra de Lyon Ballet - Festival Montpellier Danse
09:38
Paris - New York - Paris, CCN Ballet de Lorraine
10:54
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
12:30
Norma by Bellini at the Royal Opera House
15:07
InterMezzo
16:30
Daniele Gatti conducts Salome by Strauss at the Dutch National Opera & Ballet Amsterdam
18:22
Claudio Abbado conducts Mozart's Requiem in Lucerne
20:02
InterMezzo
20:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
22:00
Orchestre philharmonique de Monte-Carlo and Kazuki Yamada: Debussy, Liszt, Ravel
23:36
Marcus Miller - Jazz a la Villette
01:38
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
03:18
Knower - Jazz a la Villette
04:08
The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
05:08
Esbjörn Svensson Trio - Jazz In Marciac