Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Potrebujem telefon? Biti influencer?
09:40
2740. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2741. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Avstralija, 2. del
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Jutranji pogovori 1
13:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:15
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Otroški program
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Žan Forštner, harmonika
18:45
Na obisku … Pri Naniju Poljanšku
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Aleš Jakopič, harmonika
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2743. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Pomladna cvetica
12:30
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Vse o energijah
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Lepote sveta: Kitajska, 1. del
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Darja Ovčjak, orgle
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Rodbina Vošnjak in šoštanjska tovarna usnja - dokumentarni film
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Darja Ovčjak, orgle
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Rodbina Vošnjak in šoštanjska tovarna usnja - dokumentarni film
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Vesoljček
12:35
13..1 5 Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Žuža Bajželj, harmonika
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2744. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Zajamniki - Uskovnica
20:55
Koncert: Marko Škugor, 2. del
22:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Žuža Bajželj, harmonika
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program