Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2746. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:40
IZ ARHIVA VTV: Modri Jan, Kaj je biomasa?
12:20
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, O sladkorju
12:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Poldi- mojster za vse, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Urban Verboten, tuba
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zdravo srce
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Urban Verboten, tuba
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zdravo srce
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Otroški program
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:55
IZ ARHIVA VTV: Modri Jan, Morje
13:05
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kaj počnejo hormoni z mano?
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Medved išče pestunjo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Petja Emeršič, klavir
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 2. del
21:55
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Petja Emeršič, klavir
22:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kmetijski nasveti
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Medved išče pestunjo, gledališka predstava Vrtca Velenje
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
IZ ARHIVA VTV: Modri Jan, Energija iz vesolja
12:40
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Moje prvo berilo
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš Maš, Znanilci pomladi
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjan Podjavoršek, harmonika
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Nacionalni parki ZDA
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjan Podjavoršek, harmonika
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program