Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 2. del prireditve
08:45
Sapramiška, otroška predstava
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
10:30
Zajtrk pr Andreji: Rebeka Dremelj
13:15
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Radovljica, oddaja
13:25
Dobrodošli doma 2019, posnetek prireditve o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Bioenergetik Darko Verbe
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: O dojenju, izobraževalna oddaja
16:30
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Okarina festival 2019
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Predstavitev sezone PGK, reportaža
21:00
Janez Poklukar o novih izzivih, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjski informativni kažipot
21:55
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Veliki koncert Tereze Kesovije v Ledeni dvorani
01:10
Videostrani
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Skrbimo za zdravje: O dojenju, izobraževalna oddaja
11:30
Janez Poklukar o novih izzivih, pogovorna oddaja
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Morda niste vedeli: Medijski grad – v spomin
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Bronja Žakelj, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Predstavitev sezone PGK, reportaža
19:15
Okarina festival 2019
20:00
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
7. Izlet mladine na planšarijo Dolga njiva pod Košuto
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
22:20
Alfi Nipič: Moje pesmi z mojimi prijatelji, koncert
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Združeni v pesmi, pevska prireditev
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:40
Poletne spominčice
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Bronja Žakelj, pogovorna oddaja
12:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Rebeka Dremelj
18:00
Novosti s knjižnjih trgov
18:40
Gorenjska poročila, 5871. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Ljubelj 2019
21:40
Gorenjska poročila, 5871. informativna oddaja
22:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
22:35
Okarina festival Bled
23:40
Gorenjska poročila, 5871. informativna oddaja
00:00
Moja Valeta 2019 OŠ Preddvor
01:00
Videostrani