Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2744. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:40
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Ogrlica iz rutke
11:50
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kraljestvo živali 1
12:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Žogica Nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tija Kovač, klarinet
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri Matjažu Lesjaku
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tija Kovač, klarinet
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri Matjažu Lesjaku
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Otroški program
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:55
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Peresnica iz penaste gume
13:15
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kraljestvo živali 2
13:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tinkara Krt, Maja Kedačič, klavir
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 1. del
21:55
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tinkara Krt, Maja Kedačič, klavir
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kmetijski nasveti
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
IZ ARHIVA VTV: Ustvarjalne iskrice, Voščilnica tresočka
12:45
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kako nastane gumb
13:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Otroški parlament 2020
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Doroteja Meh, orgle
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Jakobove poti
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Doroteja Meh, orgle
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program