Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5871. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Paliativna oskrba, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Morda niste vedeli: Medijski grad – v spomin
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Rudi Medved, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5872. informativna oddaja
19:00
Skozi trpljenje v svobodo, Rab
20:00
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Spust v Bike parku Krvavec
21:40
Gorenjska poročila, 5873. informativna oddaja
22:00
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
22:20
Škocjanska okapn'ca – jama in poti njenih raziskovalcev
23:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
00:00
Koncert Pihalnega orkestra Tržič v Franciji, posnetek
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Rudi Medved, pogovorna oddaja
12:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Rebeka Dremelj
18:00
Novosti s knjižnjih trgov
18:40
Gorenjska poročila, 5876. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Ljubelj 2019
21:40
Gorenjska poročila, 5876. informativna oddaja
22:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
22:35
Okarina festival Bled
23:40
Gorenjska poročila, 5876. informativna oddaja
00:00
Moja Valeta 2019 OŠ Preddvor
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5876. informativna oddaja
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
34. pohod na Triglav
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5877. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Paliativna oskrba, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5877. informativna oddaja
22:00
Morda niste vedeli: Medijski grad – v spomin
23:40
Gorenjska poročila, 5877. informativna oddaja
00:00
Dobrodelni koncert Carmen Manet, posnetek
01:20
Videostrani