Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Otroški parlament 2020
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Rodbina Vošnjak in šoštanjska tovarna usnja - dokumentarni film
12:10
Videospot dneva
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:40
Žogica Nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje
12:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Darja Ovčjak, orgle
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Žuža Bajželj, harmonika
18:45
Dotiki gora: Zajamniki - Uskovnica
19:10
Vrtnarski kotiček
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2745. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Navihan večer 2019, koncert ansambla Navihani muzikanti
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tija Kovač, klarinet (230)
22:25
Popotniške razglednice: Jakobove poti
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Otroški parlament 2020
09:40
2744. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2745. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Kitajska, 1. del
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Jutranji pogovori 1
13:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:15
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Kako se kuha praljica o Rdeči kapici, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tinkara Krt, Maja Kedačič, klavir
18:35
Na obisku … pri Matjažu Lesjaku
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Doroteja Meh, orgle
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2745. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
IZ ARHIVA VTV: Modri Jan, Kaj se zgodi z odpadki?
12:25
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Zakaj je spanje pomembno?
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Lepote sveta: Kitajska, 2. del
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jakob Rušnik, harmonika
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jakob Rušnik, harmonika
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program