Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Nova24TV HD
06:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
06:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
06:55
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
07:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled dnevnih novinarskih konferenc in izjav.
07:55
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
08:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
08:55
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
09:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
09:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
09:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
09:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
10:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
10:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
10:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
10:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
11:00
Informativni program - Politika Vladna novinarska konferenca ob 11:00 o aktualnem stanju glede epidemije novega koronavirusa.
12:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
12:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
12:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
12:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
13:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
13:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
13:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
13:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
14:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
14:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
14:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
14:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
15:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
15:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
15:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
15:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
16:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
16:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
16:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
16:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
17:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
17:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
17:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
17:45
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
18:00
Verski program - Verski obred Prenos obredja velikega petka v živo iz Vatikana, tolmači brat Miran Špelič.
19:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Krajše studijsko vodene novice.
19:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše novice iz tujine.
19:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
20:10
Verski program - Verski obred Posnetek obredja velikega petka v Vatikanu, tolmači brat Miran Špelič.
21:20
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
22:00
Informativni program - Politika Vladna novinarska konferenca ob 11:00 o aktualnem stanju glede epidemije novega koronavirusa.
23:00
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja raznih izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
00:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
01:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
02:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
03:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
04:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
05:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
06:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Najnovejše slovenske, tuje in zanimive novice ter petkove Večerne novice, večerna oddaja (Objektiv) in Poročilo iz Državnega zbora.
07:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
07:40
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
08:10
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Osrednje dnevne studijsko vodene novice.
08:50
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja raznih izdelkov.
09:35
Informativni program - Informativna oddaja Večerna oddaja vsak petek ob 20:10, voditeljica Aleksandra Jug.
10:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
10:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
11:00
Informativni program - Intervju Večerna oddaja vsak ponedeljek ob 20:10, avtor in voditelj Aleksander Rant.
11:50
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
12:45
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
12:50
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsak torek ob 20:10, avtor in voditelj Luka Svetina.
13:40
Razvedrilni program - Ostalo Kulinarična oddaja z vandranji po Sloveniji, vsako nedeljo ob 18:05, voditelj Roman Končar.
14:35
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
15:00
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako sredo ob 20:10, avtor in voditelj Boris Tomašič.
15:55
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
16:20
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
17:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
17:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
18:05
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
18:35
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
18:40
Razvedrilni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako nedeljo ob 20:00, avtorica in voditeljica Marjanca Scheicher.
19:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
20:00
Kulturno-umetniški program - Književnost Večerna oddaja vsako soboto ob 20:00, avtor in voditelj Metod Berlec.
20:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
21:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
21:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
21:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
22:15
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
22:20
Kulturno-umetniški program - Kultura Posnetek izbranega aktualnega dogodka.
00:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
01:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
02:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
03:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
04:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
05:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
06:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
07:00
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregledi slovenskih in tujih novic ter zanimivosti.
07:40
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
08:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
08:40
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja raznih izdelkov.
09:35
Kulturno-umetniški program - Književnost Večerna oddaja vsako soboto ob 20:00, avtor in voditelj Metod Berlec.
10:25
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
10:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
11:00
Razvedrilni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako nedeljo ob 20:00, avtorica in voditeljica Marjanca Scheicher.
11:50
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
12:20
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
12:45
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
12:50
Kulturno-umetniški program - Književnost Večerna oddaja vsako soboto ob 20:00, avtor in voditelj Metod Berlec.
13:45
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.
14:35
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
15:00
Informativni program - Intervju Večerna oddaja vsak ponedeljek ob 20:10, avtor in voditelj Aleksander Rant.
15:55
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
16:20
Informativni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsak torek ob 20:10, avtor in voditelj Luka Svetina.
17:10
Informativni program - Pogovorna oddaja Krajša oddaja s komentiranjem dnevno aktualnih dogodkov, vsak dan od ponedeljka do četrtka ob 21:00.
17:40
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
18:05
Razvedrilni program - Ostalo Kulinarična oddaja z vandranji po Sloveniji, vsako nedeljo ob 18:05, voditelj Roman Končar.
19:00
Informativni program - Informativna oddaja Poročilo z izbrane seje Državnega zbora, vsak petek ob 21:00, avtorica Tinkara Jecl.
19:30
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
20:00
Razvedrilni program - Pogovorna oddaja Večerna oddaja vsako nedeljo ob 20:00, avtorica in voditeljica Marjanca Scheicher.
20:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz tujine.
21:15
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Tedenski pregled novic iz Slovenije.
21:40
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
21:50
Informativni program - Dnevno-informativna oddaja Pregled tedenskih zanimivih novic iz tujine.
22:15
Dokumentarni program - Zgodovina Kratka oddaja o dogodkih iz zgodovine, ki so se zgodili na današnji dan, avtor Aleksander Rant.
22:25
Propagandni program - TV prodaja Televizijska prodaja izdelkov za zdravje s pogovorom v studiu.