Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:30
Trans World Sport
06:25
Košarka U19 (M) SP 2019 - 1/2 Finale: Mali - France
07:55
Košarka U19 (M) SP 2019 - 1/2 Finale: USA - Lithuania
09:15
Košarka U18 (M) EP 2019 - za 3. mesto: Greece - Slovenia
10:45
Euroleague 2010/11: Barcelona - Siena
12:15
Euroleague 2010/11: Real Madrid - Partizan
14:00
Euroleague 2010/11: Efes - Siena
15:25
Car Fashion
15:50
Racing Files: Monaco Grand Prix
16:20
Euroleague: Crvena zvezda - Olympiacos
18:15
Eurocup Top 16: Trento - Partizan
19:45
Košarka U19 (M) SP 2019 - za 3. mesto: Lithuania - France
21:20
Košarka U18 (M) EP 2019 - FINALE: Spain - Turkey
23:10
Košarka U19 (M) SP 2019 - FINALE: USA - Mali
01:00
Euroleague 2010/11: Roma - Olimpija
02:40
Euroleague 2010/11: Partizan - Efes
04:35
Euroleague 2010/11: Olimpija - Barcelona
06:10
Kineska košarka All-Star 2020: Rising Stars
08:20
Kineska košarka All-Star Game 2020
10:05
Trans World Sport
11:00
Euroleague 2010/11: Real Madrid - Efes
12:35
Euroleague 2010/11: Partizan - Siena
14:20
Euroleague 2010/11: Maccabi - Barcelona
16:05
Car Fashion
16:30
Omaž zvezdama
16:55
Euroleague: Efes - Maccabi
18:25
Eurocup Top 16: Patras - Oldenburg
19:55
Euroleague F4 2009 - FINALE: CSKA - Panathinaikos
22:05
Euroleague F4 2010 - FINALE: Barcelona - Olympiacos
00:05
Rivalitet legendi
00:30
Uži izbor
00:55
Euroleague 2010/11: Siena - Partizan
02:50
Euroleague 2010/11: Partizan - Real Madrid
04:25
Euroleague 2010/11: Efes - Partizan
05:50
Zlatni momenti YU sporta
06:05
Košarka (M) EP 2017: Belgium - Serbia
07:25
Košarka (M) EP 2017: Croatia - Romania
08:55
Euroleague 2010/11 - 1/4 Finale (G1): Barcelona - Panathinaikos
10:35
Euroleague 2010/11 - 1/4 Finale (G2): Barcelona - Panathinaikos
12:20
Trans World Sport
13:15
Košarka (M) EP 2017: Croatia - Spain
14:45
Košarka (M) EP 2017: Czech R. - Croatia
16:10
Car Fashion
16:35
Omaž zvezdama
17:00
Euroleague: Zenit - Crvena zvezda
18:45
Eurocup Top 16: Virtus - Darussafaka
20:35
Euroleague 2010/11 - 1/4 Finale (G3): Panathinaikos - Barcelona
22:25
Euroleague 2010/11 - 1/4 Finale (G4): Panathinaikos - Barcelona
00:15
Rivalitet legendi
00:40
Uži izbor
01:05
Euroleague 2011/12: Partizan - Efes
02:50
Euroleague 2011/12: Olimpija - Barcelona
04:05
Euroleague 2011/12: Armani - Maccabi