Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
07:00
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
08:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
08:45
InterMezzo
09:30
Massenet's Cendrillon at the Glyndebourne Festival
12:00
InterMezzo
13:00
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
14:40
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
16:35
InterMezzo
17:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
18:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
20:00
InterMezzo
21:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
23:01
InterMezzo
00:00
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
01:00
InterMezzo
02:00
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
03:40
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
05:35
InterMezzo
06:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
08:02
InterMezzo
09:30
Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra: Debussy and Mussorgsky
10:40
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
12:10
InterMezzo
13:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
14:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
16:00
InterMezzo
17:01
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
18:00
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
19:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
19:40
InterMezzo
21:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
22:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
00:00
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
01:00
InterMezzo
02:00
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
03:30
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
04:30
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
05:30
InterMezzo
06:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
07:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
09:00
InterMezzo
09:30
Sadeh 21 by Ohad Naharin, Batsheva - The young Ensemble Ohad Naharin, Théâtre national de Chaillot
10:45
Deca Dance by the Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
11:50
InterMezzo
13:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
14:15
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Salonen
15:40
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
16:30
InterMezzo
17:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
19:00
InterMezzo
21:00
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
22:40
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
00:35
Henry Butler solo - Zinc Bar (New York)
01:30
InterMezzo
02:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
03:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
04:45
InterMezzo