Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Kaj je Capoiero?
09:40
Jutranji pogovori 1
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:00
Videostrani, obvestila
18:40
Napovedujemo
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kitarski orkester in Kim Fricelj (119)
18:50
Poldi, mojster za vse, gledališka predstava Vrtca Velenje
19:15
Ustvarjalne iskrice: Sova (226)
19:30
Dotiki gora: Veliki vrh v Košuti
19:45
Vrtnarski kotiček
19:55
Napovedujemo
20:00
Novice tega tedna
20:20
Koncert Marka Škugorja, posnetek 1. dela
21:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kitarski orkester in Kim Fricelj (119)
21:30
V Ljubljano jo dajmo, gledališka igra
23:10
Videospot dneva
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Materinski dan
09:40
2683. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
Pogovor s Sonjo Pungertnik
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
12:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:40
Videostrani, obvestila
18:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
18:45
Napovedujemo
18:50
Mojca in medvedek Jaka, Migajmo vsak dan
19:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kitarski orkester (120)
19:35
Dotiki gora: Slovenija nad Ohridom
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, Štirje Kovači, družina Breznik, Zreška pomlad
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kitarski orkester (120)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:20
Kasaške dirke, reportaža
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kitarski orkester (121)
18:50
Miš maš, Kaj jedo kunci?
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Poslanska pisarna, Jože Lenart, poslanec LMŠ v DZ RS
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Štirje Kovači, družina Breznik, Zreška pomlad
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kitarski orkester (121)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program