Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:05
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
09:55
Svetovni pokal... Komentator: Uroš Puš.
11:30
Belgijska liga... Komentator: Gregor Žvab.
13:15
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
15:10
Prijateljska tekma... Komentator: Grega Sever.
17:00
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
18:15
Svetovni pokal... Komentator: Uroš Puš.
19:55
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
22:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
00:00
Prijateljska tekma... Komentator: Grega Sever.
02:00
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
03:00
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Grega Sever.
07:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
07:30
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
08:30
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
09:30
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
11:15
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
14:55
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
16:55
Ligue 1... Komentator: Grega Sever.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:55
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
22:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
00:55
MLB... Komentator: Grega Sever.
04:00
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
05:00
Belgijska liga... Komentator: Grega Sever.
06:45
Ligue 2... Komentator: Gregor Žvab.
08:45
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Luka Cotič.
10:30
Prijateljska tekma... Komentator: Grega Sever.
12:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:30
Hrvaška liga... Komentator: Luka Cotič.
18:15
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
20:15
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Ligue 2... Komentator: Gregor Gajšek.
22:45
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
23:45
ISSF Svetovni pokal Lahti... Komentator: Žiga Ikič in Franc Kolarič.
00:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
02:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Ligue 1... Komentator: Grega Sever.
05:00
Ligue 2... Komentator: Gregor Žvab.