Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
2816. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2817. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 3. del
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Jutranji pogovori 1
13:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:15
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Orfejčkova parada, 1998, 2. del
15:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 2
18:10
Malinova babica, Gledališka predstava Vrtca Velenje, 2008
18:30
Spoznajmo jih … Anja Vodošek, Rok Tadej Brunšek, klavir, GŠ Velenje
18:35
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Skrbimo za zdravje: Popuščanje srca, 2008
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint
21:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
21:15
Jutranji pogovori 2
22:45
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 9
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2817. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 9
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Števarjan, 1996, posnetek 2. del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 4. del
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Ištar Antares, človek iz vesolja
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 10
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa, GŠ Velenje
22:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: 80 let Cirila Zlobca, 2005
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Ištar Antares, človek iz vesolja
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 10
13:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Graška Gora poje in igra, 2003, 1. del
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 11
18:45
Spoznajmo jih … Pia Landeker, Petja Emeršič, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2818. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Črni vrh na Pohorju
20:50
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Pro arte, posnetek koncerta v Velenju
22:00
Spoznajmo jih … Pia Landeker, Petja Emeršič, klavir, GŠ Velenje
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program