Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:00
Smuk (m), ponovitev HD
07:00
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
09:15
Skupinski start (m), ponovitev HD
09:45
Veleslalom (ž), 1. tek, v živo HD
12:15
ponovitev HD
13:15
Četrfinale, ponovitev HD
14:35
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
15:15
Četrfinale, ponovitev HD
16:45
Četrfinale, ponovitev HD
18:15
Četrfinale, ponovitev HD
19:15
Četrfinale, ponovitev HD
20:25
ponovitev HD
20:30
Četrfinale, ponovitev HD
23:15
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
23:50
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
00:25
ponovitev HD
00:30
ponovitev HD
01:30
Skupinski start (ž), ponovitev HD
02:00
Skupinski start (m), ponovitev HD
02:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
03:00
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
03:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
04:00
Skupinski start (ž), ponovitev HD
04:30
Skupinski start (m), ponovitev HD
05:00
Dvojice (ž) polfinale, v živo HD
07:00
Dvojice (ž) polfinale, v živo HD
09:00
10km klasično (ž), ponovitev HD
11:00
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
11:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
12:00
Skupinski start (ž), ponovitev HD
12:30
10km klasično (ž), ponovitev HD
13:00
Skupinski start (m), ponovitev HD
13:30
Četrfinale, ponovitev HD
16:15
Četrfinale, ponovitev HD
17:30
Finale, ponovitev HD
19:30
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
20:05
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
20:40
ponovitev HD
20:45
ponovitev HD
21:45
Četrfinale, ponovitev HD
22:30
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
23:00
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
23:30
10km klasično (ž), ponovitev HD
00:00
15km klasično (m), ponovitev HD
00:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
00:55
ponovitev HD
01:00
Četrfinale, ponovitev HD
03:00
10km klasično (ž), ponovitev HD
03:30
15km klasično (m), ponovitev HD
04:00
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
04:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
05:15
Finale, ponovitev HD
07:15
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
07:45
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
08:15
Skupinski start (m), ponovitev HD
08:45
Skupinski start (ž), ponovitev HD
09:15
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
10:00
Kratki program (pari), posnetek HD
11:00
Prosti plesni program, posnetek HD
12:00
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
12:30
Skupinski start (m), ponovitev HD
13:00
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
13:30
Polfinale (m), ponovitev HD
15:00
Kratki program (pari), ponovitev HD
16:00
Prosti plesni program, ponovitev HD
17:00
Polfinale (m), ponovitev HD
18:05
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
18:45
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
19:30
Skupinski start (m), ponovitev HD
20:00
Skupinski start (ž), ponovitev HD
20:30
Prosti plesni program, ponovitev HD
21:25
ponovitev HD
21:30
1/4 Fsinglesboys, posnetek HD
23:15
1/4 Fsinglesladies, posnetek HD
00:55
ponovitev HD
01:00
Prosti plesni program, ponovitev HD
02:00
Kratki program (pari), ponovitev HD
03:00
Polfinale (m), ponovitev HD
04:30
izbor, ponovitev HD
05:00
Mixed Doubles Semi-finals, v živo HD