Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: Ivan Omahen
10:20
Minca Bas praznovala 90. letnico
10:35
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
21:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
00:00
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek prireditve
08:45
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
10:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
10:30
Zajtrk pr Andreji: Denis Avdić
13:15
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
13:25
Dobrodošli doma 2019, posnetek prireditve o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Lojze Peterle
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: Nalezljive bolezni, izobraževalna oddaja
16:30
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Okarina festival 2019
18:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna oddaja
21:00
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
21:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
21:55
Juriš na Vršič 2019, reportaža
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
23:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
00:00
Zeleni most 2019, okrogla miza na temo sobivanja z zvermi
02:40
Videostrani
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5891. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Nalezljive bolezni, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Lojze Peterle
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Petra Gernier, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5892. informativna oddaja
19:00
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
20:00
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Minca Bas praznovala 90. letnico, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5893. informativna oddaja
22:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
22:20
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
23:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture, reportaža
01:30
Videostrani