Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 3
05:45
Francoski pokal: Bordeaux - Le Mans (3.1.)
07:30
ATP 250 Estoril - finale 2019: Tsitsipas - Cuevas (5.5.2019)
09:30
Shopping Network
10:00
Bundesliga - sezona 2018/2019 (Bayern TV): Borussia (D) - Bayern (M) (12.11.2018)
12:00
FIBA International Cup - tekma za 3. mesto: San Lorenzo - Rio Grande (9.2.)
13:45
Shopping Network
14:15
FIBA International Cup - finale: Virtus - Tenerife (9.2.)
16:00
Rokomet, Evropsko prvenstvo U20 (m) 2018: Srbija - Izrael (19.7.2018)
17:45
Shopping Network
18:15
Evroliga - 20. krog: Fenerbahce - Barcelona (16.1.)
20:00
Kvalifikacije za EP 2020: Slovenija - Poljska (6.9.2019)
22:00
Diamantna liga 2018: Eugene (26.5.2018)
00:15
Španska liga: Osasuna - Barcelona (31.8.2019)
02:00
Grand Slam Wimbledon - finale moških dvojic 2012: R.Lindsted/H.Tecau - J.Marray/F.Nielsen
05:15
Francoski pokal: Trelissac - Olympique Marseille (5.1.)
07:00
Premier liga: Manchester United - Tottenham (4.12.2019)
08:45
Shopping Network
09:15
Evroliga - 10. krog: Zalgiris - Crvena zvezda (21.11.2019)
11:00
Rokomet, Evropsko prvenstvo U20 (m) 2018: Poljska - Hrvaška (20.7.2018)
12:45
Shopping Network
13:15
Kvalifikacije za EP 2020: Severna Makedonija - Poljska (7.6.2019)
15:15
ATP 500 Memphis - finale 2011: Roddick - Raonić
18:00
Shopping Network
18:30
Rokomet, Evropsko prvenstvo U20 (m) 2018: Norveška - Srbija (20.7.2018)
20:15
Kvalifikacije za EP 2020: Avstrija - Slovenija (7.6.2019)
22:15
V časih, ko Evropo pesti epidemija koronavirusa, so obstala tudi športna tekmovanja. Med drugim tudi košarka v Španiji, kjer za Joventut igra Klemen Prepelič, s katerim se je pogovarjal naš novinar Miha Penko.
23:00
Diamantna liga 2018: Rim (31.5.2018)
01:15
Premier liga - sezona 2011/2012: Birmingham City - Manchester City (2:2)
03:15
Evroliga - 16. krog: Anadolu Efes - Maccabi (26.12.2019)
05:00
Nizozemska liga: PSV - Vitesse (14.9.2019)
06:45
Grand Slam Wimbledon - 2. krog 2012: Lučić - Bartoli
08:30
Shopping Network
09:00
1. SRL: Izola - Dobova (12.10.2019)
10:30
NFL Pro Bowl 2018: Orlando
12:30
Shopping Network
13:00
Rokomet, Evropsko prvenstvo U20 (m) 2018: Hrvaška - Španija (22.7.2018)
14:45
Kvalifikacije za EURO 2020: Azerbajdžan - Hrvaška (9.9.2019)
16:45
Zanimiva oddaja, s katero bomo še bolje spoznali športne podrobnosti in ozadje različnih športnih dogodkov.
17:15
Shopping Network
17:45
Diamantna liga 2018: Oslo (7.6.2018)
20:00
Zanimiva oddaja o zadnjih novostih iz sveta avtomobilizma.
20:30
Beloruska Premier liga predstavlja najvišji nivo nogometnega tekmovanja v tej nekdanji sovjetski republiki. Trenutno v njej tekmuje 16 ekip, medtem ko je bilo najvišje število sodeljujočih 17 v sezoni 1992/93, najnižje pa 11 v sezoni 2012/13. S 15 naslovi je najuspešnejša ekipa Bate Borisov, aktualni prvaki pa prihajajo iz vrst Dinama iz Bresta, ki so prekinili kar 13 let dolgo dominacijo Bateja.
22:15
Liga prvakov - 1/4 finale 2016/2017 (Bayern TV): Real Madrid - Bayern (M) (20.4.2017)
00:15
Speedway GP - zaključek sezone 2019: VN Poljske (5.10.2019)
03:00
Francoski pokal: Bourg en Bresse - Lyon (4.1.)
04:45
Liga narodov (m) 2019: Srbija - Bolgarija (30.6.2019)