Italijanske TV

Ostale TV

SK 2 HD
05:30
World Judo Masters se bo tokrat ustavil v Rusiji, natančneje v St. Petersburgu, kjer bodo imeli visoke cilje tudi naši predstavniki. Jih bodo izpolnili v celoti?
07:45
Londonski modri še niso odpisali ubranitve naslova prvaka, a za novo zvezdico so naslednje napake prepovedane, saj predvsem Manchester City igra izjemno. Southampton tudi letos igra zelo solidno in v London prihaja povsem neobremenjen, a z veliko željo po presenečenju.
09:35
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji. V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zgodovini velja Boston Celtics, v zadnjem letu pa so naslov osvojili košarkarji Golden Stata, ki so bili v finalu močnejši od Clevelanda LeBrona Jamesa.
11:35
BC TV
12:00
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 56-krat. Zadnji naslov je romal v roke madridskega Reala.
14:00
BC TV
14:30
Turška nogometna liga bolj poznana pod imenom Süper Lig je najvišji rang turškega nogometa in hkrati najpopularnejše športno tekmovanje v celotni državi. Za naslov se poteguje 18 moštev, večino izmed njih pa je pobrala t.i. velika trojka, ki jo sestavljajo Galatasaray SK (20), Fenerbahçe SK (19), Beşiktaş JK (13).
16:15
18:30
20:25
BC TV
20:55
Angleška Premier liga malce drugače. Veliko zanimivih tem in zabavnih zgodb.
21:00
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba.
04:30
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji. V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zg.
18:45
Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini, ki je pred letošnjo sezono doživelo kar nekaj sprememb, a kljub temu se nam obeta nova sezona izjemnih košarkarskih užitkov. Najuspešnejši klub je madrid.
20:40
Na današnji dan
21:00
V italijanskem pokalu se začenja zares, saj so z nastopi že začeli tudi tudi prvoligaši, kar obeta zanimive in napete boje do zadnje sekunde. Naslov brani Juventus, ki letos lovi že četrto zaporedno zmago. Kdo bo boljši na obračunu med Interjem in Pordeno.