Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2573. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kultura, informativna oddaja
10:35
Volitve 2018: Soočenje
11:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (243)
18:15
Korenčkov palček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Volitve 2018: Soočenje
21:15
Regionalne novice
21:20
Pop corn
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Volitve 2018: Soočenje
11:20
Pop corn
12:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2572. VTV magazin, regionalni informativni program
17:15
Kultura, informativna oddaja
17:20
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Volitve 2018: Soočenje
21:15
Regionalne novice
21:20
Naj viža, Slovenski zvoki ,Ans. Hinka Krčka
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Volitve 2018: Soočenje
11:20
Naj viža, Slovenski zvoki ,Ans. Hinka Krčka
12:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:25
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2573. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Volitve 2018: Soočenje
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Pop corn
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila