Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
10:45
InterMezzo
12:30
Don Giovanni by Mozart at Teatro La Fenice
15:30
InterMezzo
16:30
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland - Bergen Festival
17:30
Les Dissonances - Beethoven, Stravinsky
18:55
InterMezzo
20:30
Con Brio - Jazz a Vienne
21:55
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
22:55
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
23:50
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
00:45
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding - Jazz a Vienne
01:40
Henry Butler solo - Zinc Bar (New York)
02:35
Lisa Simone - Jazz in Marciac
03:35
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
09:30
Lisa Simone - Jazz in Marciac
10:30
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
11:30
InterMezzo
12:30
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
14:05
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
16:00
InterMezzo
16:30
Bill T. Jones, Arnie Zane Dance Company, Maison de la Danse de Lyon
17:45
Lied Ballet by Thomas Lebrun, Maison de la Danse of Lyon
19:00
InterMezzo
20:30
Madrigals (Book VIII: Canti Amorosi) by Monteverdi - Les Arts Florissants
22:15
A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
23:30
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
00:20
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
01:15
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
02:15
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
03:10
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
04:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
10:50
InterMezzo
12:30
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
13:40
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
15:30
InterMezzo
16:30
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
18:10
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
19:45
InterMezzo
20:30
Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
22:48
InterMezzo
23:30
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
00:25
Lau - EFG London Jazz Festival
01:30
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
02:25
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
03:25
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
04:20
InterMezzo