Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
11:30
InterMezzo
12:30
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
14:10
Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartók, Orff
15:45
InterMezzo
16:30
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
18:40
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Salonen
20:05
InterMezzo
20:30
Boxe Boxe by M. Merzouki, Käfig company
21:45
Yo Gee Ti de Mourad Merzouki, Biennale de la Danse de Lyon
22:55
InterMezzo
23:30
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:00
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
01:25
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
02:20
Con Brio - Jazz a Vienne
03:45
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
04:20
Ricky Ford Quartet - Jazz a Foix
05:15
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
06:15
InterMezzo
08:30
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
09:05
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 959
09:50
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 960
10:40
Estonian Festival Orchestra conducted by Paavo Järvi: Nielsen, Kancheli, Sibelius
12:15
InterMezzo
12:30
Tempo Madaras
13:25
Orchestre Philharmonique de Liege and Gergely Madaras: Boesmans, Ravel
15:05
InterMezzo
16:30
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
16:50
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
17:50
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
18:35
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
19:35
InterMezzo
20:30
Don Pasquale by Donizetti at La Monnaie, Brussels
22:35
InterMezzo
23:30
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
01:05
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
02:05
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
03:05
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
04:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
04:45
Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
06:00
Orlando Poléo - Jazz a Foix
06:55
InterMezzo
08:30
Yo-Yo Ma, Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
10:20
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
11:50
InterMezzo
12:30
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
13:50
Humperdinck, Gliere, Mendelssohn, Tchaikovsky - Emmanuel Ceysson, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
15:20
InterMezzo
16:30
Casals Quartet plays Schubert, Shostakovich and Beethoven
17:40
Modigliani Quartet plays Mozart, Shostakovich and Schumann
19:00
InterMezzo
20:30
Jazz legends - Rahsaan Roland Kirk Quartet
21:00
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
22:15
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
23:15
InterMezzo
23:30
Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - LOTOS Zadymka Festival
00:25
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
01:20
Orlando Poléo - Jazz a Foix
02:20
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
03:05
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
04:00
Youn Sun Nah - Festival international de jazz de Montréal
05:05
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix