Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
09:30
Lisa Simone - Jazz in Marciac
10:30
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
11:30
InterMezzo
12:30
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
14:05
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
16:00
InterMezzo
16:30
Bill T. Jones, Arnie Zane Dance Company, Maison de la Danse de Lyon
17:45
Lied Ballet by Thomas Lebrun, Maison de la Danse of Lyon
19:00
InterMezzo
20:30
Madrigals (Book VIII: Canti Amorosi) by Monteverdi - Les Arts Florissants
22:15
A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
23:30
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
00:20
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
01:15
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
02:15
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
03:10
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
04:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
10:50
InterMezzo
12:30
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
13:40
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
15:30
InterMezzo
16:30
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
18:10
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
19:45
InterMezzo
20:30
Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
22:48
InterMezzo
23:30
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
00:25
Lau - EFG London Jazz Festival
01:30
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
02:25
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
03:25
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
04:20
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
09:50
Christian Lauba: Broadway Suite
11:05
InterMezzo
12:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
13:00
Lisa Simone - Jazz in Marciac
14:00
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
14:55
InterMezzo
16:30
Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie-Liege
19:15
InterMezzo
20:30
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
22:00
L'Orchestre de Chambre de Lausanne and Joshua Weilerstein: Rouse, Beethoven, Schoenberg
23:30
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
00:30
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
01:20
Con Brio - Jazz a Vienne
02:45
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
03:40
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
04:40
InterMezzo