Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
2684. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Mia Koper - kitara (123)
18:50
Miš maš, Zakaj potrebujemo spanec?
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje, Nalezljive bolezni in cepljenja
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Ritem planet, Mary Rose
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Mia Koper - kitara (123)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje, Nalezljive bolezni in cepljenja
11:00
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nace Apšner - kitara (124)
18:50
Miš maš, Moje telo
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, ans Petka, Topliška pomlad
21:15
Regionalne novice
21:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu (julij 2019)
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nace Apšner - kitara (124)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Blaž Pogorevc - kitara (125)
18:50
Miš maš, Moje prvo berilo
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Milje v srcu
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Ritem planet, Mary Rose
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Blaž Pogorevc - kitara (125)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program