Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5891. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Nalezljive bolezni, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Lojze Peterle
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Petra Gernier, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5892. informativna oddaja
19:00
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
20:00
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Minca Bas praznovala 90. letnico, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5893. informativna oddaja
22:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
22:20
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
23:40
Gorenjska poročila, 5894. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture, reportaža
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Petra Gernier, pogovorna oddaja
12:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Denis Avdić
18:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
30 let. skupine Orlek
20:40
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
21:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
22:00
Spominska slovesnost na Vodiški planini
22:35
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
00:00
Poletna liga 2019 HK Olimpija - Slovenija
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
Sledi korakov: Lojze Peterle
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Nalezljive bolezni, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Ivan Omahen
22:40
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
00:00
Hokej - Žrebanje za pokal Slovenije 2019
01:20
Videostrani